Elektroinstal - Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe

Informacje o firmie

Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe ELEKTROINSTAL powstało w 1977 r. Firma mieści się w Miechowie, od początku swojej działalności zajmuje się realizacją instalacji elektro - energetycznych. W zależności od inwestycji Firma wykonuje projekty elektro - energetyczne, kompleksowo zaczynając od linii SN, a kończąc na instalacjach elektrycznych wewnętrznych i teletechnicznych.

Informacje o firmie

Firma realizuje instalacje na terenie całej Polski w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, szpitalach oraz w obiektach podlegających nadzorowi konserwatorskiemu. Zakres tych prac obejmuje instalacje elektryczne, siły, sterowania, sygnalizacji, oświetlenia i automatyki. Firma prefabrykuje urządzenia takich producentów jak Schneider-Electric, Siemens, Schrack, Legrand, stosując najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania technicznie.

Uwzględniając wymogi rynku, firma poszerzyła ofertę o szeroki zakres instalacji niskoprądowych i przeciw pożarowych oraz prowadzimy sprzedaż agregatów prądotwórczych i UPS-ów.

W Polsce niewiele jest firm prywatnych, które mogłyby pochwalić się ponad trzydziestoletnią działalnoœcią na rynku. W listach referencyjnych otrzymanych przez firmę, podkreślany jest nasz profesjonalizm, rzetelność oraz doświadczenie.
PPH ELEKTROINSTAL zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczna oraz doskonały zespół projektowy.

Informacje o firmie